A Redditen egy aranyos Norvégia–Franciaország-pillanat kezdett terjedni: elsőre csak annyi látszik, hogy egy pár kicsit kilóg a stadionos „evezésből”, aztán a kommentelők kiszúrták a lényeget – a gyűrűket mutatták.
A poszt alatt többen is azt írták: ez volt az egyik legcukibb lelátói pillanat.
CONGRATS TO THIS CUTE COUPLE <3 | Norway VS France
by r/worldcup

